loading

Web Sitesimize Hoşgeldiniz...

Ne Sunuyoruz
Mimarlık Planları
İnşaat Tasarımları
Hızlı İnşaat Süresi
Ev Yenileme

Hizmetlerimiz

Meşe İnşaat Dekorasyon Makina

Proje ve Uygulamalarımız

Meşe İnşaat Makina

Sıkça Sorulan Sorular &

Meşe İnşaat Dekorasyon
Mantolama dışarıdaki ısıyı içeriye sokmadan, içerideki ısıyı korumak amacı ile yapının bir nevi manto içine alınması, ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. Teknik olarak ise ısı yalıtımı, herhangi bir ısı köprüsü oluşmayacak şekilde , gerekli ısı izolasyon katsayısına ulaşmak için yapı dış yüzeylerine yapılan ısı izolasyonudur.
- Isıtma ve soğutma giderlerinde %50-%55′lere varan tasarruf sağlar.
- Binaların ömrünü uzatır, onarım masraflarını azaltır.
- Dengeli ısı kontrolü sayesinde rutubetten uzak konforlu, sağlıklı bir alan oluşturur.
- Dengeli ısı kontrolü sayesinde yapı üzerinde terleme,küflenme,lekeler veya kabarmalar oluşmaz.
- Yapınızın görünümünü güzelleştirir.
Dış cephede yer alan duvar, kolon, kiriş ve perde duvar yüzeylerinin tamam, eksiksiz yalıtılmış olur. Isı köprüsü kalmayacağından ısı kayıpları da minimuma iner. İç cephe uygulamaları, kullanılan yalıtım levhası kalınlığına da bağlı olarak kullanım alanını daraltır. Ayrıca yaşama alanlarına bakan yüzeyde yer alacağı için konut içindeki hareketlilikten kaynaklanan mekanik darbelere de daha çok maruz kalır. Sık sık tamir ve tadilat gerektiren durumlarla karşılaşmak söz konusu olacaktır.
Dış cephe kaplamanın (mantolamanın) ömrü; doğru uygulama ve uygun malzeme ile binanın ömrü kadardır.
TS 825 e göre mantolama kalınlığı bölgelere göre değişiklik göstermektedir.Kalınlık hesabını belirlerken duvarın cinsi ve kalınlığı,sıva kalınlığı,kullanılacak olan malzemenin ısı iletim katsayısı belirleyici olmaktadır. Şu an İstanbul için uygun olan kalınlık EPS ile 60 mm,Neopor ile 50 mm,XPS ile 40 mm olması gerekmektedir.
Tadilat ve dekorasyon İşlerindeki başarı, eğitim tecrübe, iş disiplini ve daha iyisini yapabilme arzusundan geçmektedir. Biz işimizi severek önemseyerek koşulsuz müşteri memmuniyeti parolasıyla müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli; profesyonel ustalarımızla işlerinizi, günün gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak dinamik bir ekip ruhu içinde yapmaktayız.
Firmamızı her türlü tamirat, tadilat, bakım, onarım, Mantolama - Isı Yalıtım ,,Dekorasyon, Cam Balkon, İç & Dış Cephe Boya, Dekoratif Boya, Asma Tavan, Alçı & Alçıpan, Laminant Parke, Seramik Fayans, Çatı İzolasyon anahtar teslim dekorasyon işlerinizde büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın hizmet vermekte dir.
Firmamız bilmektedir ki Müşterilerimiz firmamızın en büyük sermayesi ortağı ve geleceğidir. Biz Meşe İnşaat ailesi olarak en büyük başarının işinizi teslim ettigimizde elimizi gülümseyerek sıkan müşteriler olduğuna inanıyoruz bunu içindirki bize güvenerek işveren sorumluluk veren siz değerli müşterilerimize layık olabilmek adına var gücümüzle calışıyoruz.